FEMALE SEEDS - Auto Bubble

Auto Bubble

W USA bardzo popularnymi nasionami marihuany są Bubble Gum. Chyba każdy właśnie o tych nasionach gdzieś już słyszał. Obecnie producent Femele Seeds ma do zaoferowania odmianę tejże jakże bardzo popularnej odmiany. Odmianą tą jest Auto Bubble. Odmiana ta charakteryzuje się bardzo wyjątkową stabilnością. Dodatkowo rośliny te rosną bardzo, ale to bardzo energicznie. Okazuje się, że potrzebują jakieś osiem tygodni, aby dostarczyć solidne zbiory, które są pełne żywicznych oraz słodkich topów.

Roślina sama w sobie jak na automat jest bardzo wysoka. Najczęściej nie ma także wielu rozgałęzień. Topy są bardzo zbite oraz także są w pełni pokryte kryształkami żywicy. Bardzo dobrą informacją jest to, że odmiana jest prosta w uprawie oraz nie wymagają w ogóle żadnej opieki specjalnej. Jeśli chodzi o zapach oraz o smak, to łatwo jest się domyśleć, że jest to zapach różowej gumy balonowej. Smak i zapach ten przypomina szczęśliwe dzieciństwo i to u każdej z osób.

Jeśli chodzi o efekty, to można tutaj wyróżnić dość mocny oraz jednocześnie przyjemny relaks, który jest połączony z relaksem umysłu.

Ten artykuł został zaktualizowany w dniu maj 17, 2022